Skip to content Skip to navigation

S Malajsijským letadlem nad Ukrajinou je to jasné jako facka (Tomáš Flaška)

Výsledek obrázku pro Let MH 01727. května 2018,  17:56

Ale co vlastně? To by si měli právě hybridní zpravodajci z Moskvy, jejich zdroje u nás, a jejich pátá kolona všude na světě, prvotně ujasnit.

Několik ruských teorií, které se rojily jako houby po dešti:

Let MH 017 při které zahynulo 298 osob měly na svědomí dvě ukrajinské stíhačky SU 25 a sundaly ho palubními 30mm kanóny. Dočteme se např. Zde.

Let MH 017 sundal gruzínský bitevník SU 25 vyzbrojený izraelskými raketami. Zdroj.

Ruští letečtí inženýři potvrdili že to byla ukrajinský stroj SU 25, později SU 27, a pak zase SU 25, vyzbrojený raketami R-60. Zdroj.

Bývalý úředník Bílého domu dle dalších ruských zdrojů potvrdil, že sestřelení letu MH 017 bylo spiknutí které se zrodilo ve Washingtonu a bylo realizováno prostřednictvím ukrajinské vlády.

Ukrajinští vyšetřovatelé podle vedoucího šifrovacího oddělení SBU v Doněcké oblasti dostali příkaz, aby hledali informace, které by uvedly vyšetřování v omyl. Zdroj.

Pak už to prý mohl být protiletadlový systém BUK. Ale jen takový, který má k dispozici jen Ukrajinská armáda. Zdroj.

Nebo se tu můžeme i dozvědět, že třeba omylem to možná separatisté byli, ale může za to Ukrajina, protože neuzavřela svůj vzdušný prostor. To je ale úplně stejné tvrzení, že za znásilnění si může holka sama, protože je mladá a hezká.

závěr mezinárodní vyšetřovací komise po několika letech práce, analýze trosek i úlomků střely?

"Odpalovací zařízení bylo součástí 53. protivzdušné brigády ruských ozbrojených sil. Dle šéfa kriminální služby nizozemské policie Wilberta Paulissena má stálou základnu v Kursku, 120 kilometrů od ukrajinských hranic. Odtud Buk vyjel. "Všechna vozidla v konvoji převážejícím raketu byla součástí ruských ozbrojených sil," řekl Paulissen. Prokurátor Fred Westerbeke sdělil, že raketa byla odpálena u obce Pervomajskyj jižně od města Snižne, již kontrolují separatisté."

Dnes Rusové také tvrdí, že Skripala neotrávili, že na východní Ukrajině nejsou, že Pobaltí od nich nebezpečí nehrozí a prostřednictvím svého (p)rezidenta i to, že se Novičok vyráběl u nás.

Tomáš Flaška

Rubrika: 
Autor článku: 

Komentáře

Obrázek uživatele helena-kr

fleška se zase koukal na dno flašky

Obrázek uživatele jany007

Tak to zase zkusíme, kde je tam lež, nepravda nebo výmysl?! Zase jen hloupě plivete a nedáte jediný proti argument, tak jako vždy  :)

Obrázek uživatele helena-kr

zase hopsáte jak čertík na gumičce.dodnes není relevantní důkaz ,že rusové sestřelili letadlo a skripal je nadčlověk který přežije cokoli i otravu novičokem .

Obrázek uživatele jany007

Jak není důkaz?! Mezinárodní vyšetřovací komise jasné dukazy doložila. Ale Vy a vám podobní bezmozci budete stále řvtr že bílá je černá i kdyby jste tu barvu měli před očima. A to jen proto že si někdo dovolil ukázat na Putina, na Zemana nebo Pitomia. Vám o pravdu nebo důkazy nejde, jedná se jen o to nepřiznat pravdu....