Skip to content Skip to navigation

BOZP a PO je ze zákona povinné. Máte vše vyřešeno? (PR článek)

Výsledek obrázku pro Obchodní společnost27. srpna 2018,  14:00

Mnozí zaměstnanci si myslí, jak je podnikatelský život snadný. Vždyť podnikatelé více vydělávají a nemají přesně danou pracovní dobu, ovšem o to horší podnikání je.

Nese v sobě mnoho starostí a povinností, také každodenní hazard, který se však později stane pro podnikatele potřebným. Jak jsme zmínili, podnikatelé denně musí řešit mnoho věcí, musí splňovat to, co je zákonem určeno. Například musí mít vyřešeno BOZP a PO, což je ze zákona povinné. Bohužel zmiňované oblasti nejsou vyřešeny ve všech firmách.

Jistě, podnikatelé nemohou myslet na všechno. V současné době je ze zákona daných tolik věcí, že by se v tom jen čert vyznal. Ovšem na bezpečnost práce na pracovišti a také na požární ochranu se musí myslet neustále. Pokud se na ni totiž nemyslí, v případě neohlášené kontroly ze státní správy by mohlo dojít k udělení nemilosrdně vysokých pokut, jež si podnikatel rozhodně takzvaně "za rámeček" nedá.

Aby se velkým sankcím vyhnulo, je třeba mít bezpečnost práce a požární ochranu vyřešenou.

Kdo s tím pomůže?

Samozřejmě podnikatelé na to nemusí být sami. Stačí, když využijí služeb firem, které se na zmiňované oblasti zaměřují. Takových firem bychom dnes na prstech jedné ruky nespočítali, proto se dobře rozmyslete, do jakých rukou se vložíte.

Podle čeho se rozhodovat?

Nápomocné při rozhodování mohou být reference a recenze na internetu, které píší stálí nebo bývalí klienti společností. Lidé se rádi podělují o zkušenosti, které s firmami souvisí, proto není důvod na jejich recenze nedat.

Mezi firmy s nejlepším hodnocením patří firma Extéria, s. r. o., která je proslulá svými nízkými cenami, kvalitními službami a skvělou telefonickou podporou. Díky tomu, že má pobočky nejen na území České republiky, ale také na Slovensku, je možné vyřešit problém s bezpečností práce nebo s požární ochranou kdykoli a kdekoli.

PR článek

Rubrika: 
Autor článku: