Skip to content Skip to navigation

Blog uživatele robert

Vychází mi kniha!

Vážené čtenářky a vážení čtenáři mého blogu, děkuji, že čtete moje texty ohledně islámu a muslimů, velmi si vašeho čtenářského zájmu vážím. Děkuji.

Dovoluji si vám touto cestou oznámit, že 24. dubna 2019 mi vychází v nakladatelství Naše vojsko velmi drsná kniha povídek  "Alláhovy děti" a můžete si být jisti, že je velmi nekorektní. 

Přeji si, aby si kniha našla cestu i k vám, vždyť jsem ji psal i pro vás.

Odkaz vizte tady:


Brutalita lůzy

...Mnohé aktivity, které běžně vykonáváme, jsou mezi nimi buď zakázané a nadmíru potírané, anebo nařizovány. Zákazy omezují široký rozvoj lidské osobnosti. Redukují touhu po poznání. Zabraňují prosté lidskosti.


Obrušovat tupitele

Je pravdou, že mnohé náboženské, politické, sociální skupiny v Evropské unii mají různé cíle. Tak některá skupina nemusí respektovat normy ostatních. Pokud jde o inkluzi migrantů v rámci liberálně-demokratického řádu, pak by měli různé skupiny spolupracovat společně. Jsou muslimové ochotni spolupracovat? Jsou ochotni střepat pouštní prach z nohou, popel z vousů a vymýt příměsi, které oprávněně dráždí a provokují? Vždyť i největší etnikum v Evropě – cikánské, žije svým vlastním životem a úmyslné neprovokuje.


Útisk skrze zahalování

Ospravedlňují zahalování manželek z důvodu, že zahaleným tělem ženy dokazují, že mají na to, aby nemusely pracovat, a je znakem blahobytu. Dále pak, že zahalení patří cudným ženám, ale přitom vyžadují, aby se zahalovaly také prostitutky.


Nemohu být muslimem

Je téměř nemožné, aby muž setrval čistý, neposkvrněný a ryzí v náboženském balastu. Je téměř nemyslitelné, aby muž pobýval uprostřed plamenů otráveného ohně a přežil. Protože uprostřed nečistoty je vše zbaveno vůně.

Z celé duše nemohu být muslimem, protože můj jazyk, jazyk hada, plamen sirnatého ohně. Mé ruce, ruce Kyklopa, zdrsnělé životem vysoko
v horách. Mé nohy, nohy zdivočelé šelmy, uvyklé životu ve skalách!


Šestnáctiletý muslim zmasakroval ve Vídni sedmiletou sousedku a motivem jeho ohavného činu byl “hněv”.

Chlapec, šestnáctiletý muslim, při útoku kuchyňským nožem s dvaceticentimetrovou čepelí dívce málem odřízl hlavu od těla. Po činu pak tělo odnesl do popelnice.

Nejprve se snažil zapírat a tvrdil, že stopy po krvi jsou od něj, když se pořezal. Nakonec se bez jakýchkoli emocí přiznal. Když se ho vyšetřovatelé ptali, proč dívku zavraždil, řekl, že motivem jeho činu byl „hněv“.


Stránky

Subscribe to RSS - Blog uživatele robert