Skip to content Skip to navigation

Blog uživatele hanick

Gabriela Soukalová a její recept na slušnost

Tak jsem zabloudil do Lidovek a hle! Dozvěděl jsem se, že moje oblíbená sportovkyně a velmi pohledná mladá dáma biatlonistka Gábina Soukalová má kromě sportovních schopností a skvělých výsledků i politický názor. Prohlásila, že prezident má být slušný. Nu - nic proti tomu. Současný prezident ČR Miloš Zeman slušný je, pokud vypustíme jeho kvalifikované pojmenování skupiny rozhoďnožek a zastrkávaček zmrazených kuřat, nositelek ceny Václava Havla Pussy Riot. Tam, podle Guta Jarkovského prezident překročil linii snesitelnosti, i když gramaticky správně.


Cenzura podle Kundry, svoboda podle totality.

Tak jsem si přečetl po dlouhé době Respekt, tento plátek financovaný "všichnivědíkým". V článku s názvem "Vláda začne bojovat proti prokremelským dezinformačním webům" mě nějaký pan Ondřej Kundra, patrně v Respektu velké zvíře, přesvědčuje o tom, že nějaká média na mně působí prokremelskou dezinformační kampaní. Prý příští týden bude na vládu předložen plán, jak proti Kremlu zakročit a prý vznikne specializovaný útvar, který se bude na dezinformace zaměřovat.


Mezinárodní zločinec nositelem Nobelovy ceny?

[color=#000000]Přečetl jsem si obsah rozhovoru prezidenta USA pro americké síťové vydání VOX, který přeložila PhDr. Grulichová a nevěřil jsem svým očím. Tohle přece musí být fabulace ! Pamatuji si přece pan Obamu z návštěvy Prahy a jeho obsáhlý projev o míru, mírové spolupráci a hájení demokratických principů. V tom musí být práce zpravodajských služeb se snahou diskreditovat [/color][b][color=#000000]nositele Nobelovy ceny[/color][/b][color=#000000] před celým světem. Možná pani překladatelka čerpala z upravovaných zdrojů popřípadě cenzurovaných.


E-mail, který mne nejen překvapil, ale hlavně šokoval...

Otvírám poštu v naději, že ze 150 zpráv denně mne už nemůže nic překvapit. Jeden nenápadný se jmenoval "Sluníčko". Naivně jsem na něj klikl, abych ihned stiskl Delete - ale nestačil jsem. To, co se mi objevilo před očima byl klip, se kterým se doteď nemohu srovnat. Přece není možné, aby orgány státní správy, policie, vláda, parlament i senát k takové nehoráznosti mlčeli?


Kopněte si do prezidenta !

[color=#fa0001]A kdo nemá nohy, tak alespoň plivněte. Skvěle rozehraný scénář mocných ordinovaný ze zahraničí graduje. Zeman musí z hradu - tohle je červená nit táhnoucí se jako sopl. Už se nejedná o pouhé náznaky nechuti vůči prezidentovi, který nečekaně zamával nad hlavou přisralistickou politikou některých českých zájmových skupin. Pokouší se odvětrat puch po dozadkulezech, kteří se rovněž netají, kam mají svými hlavami namířeno. Z toho musí v Bruselu řadu lidí bolet hlava a z Obílené Chatrče ve Vošingtonu létají povely jeden za druhým.


Česká televize plně v rukách extrémistů ?

Neskutečně agresivní vedení Hydeparku moderátorkou [b]Barborou Kroužkovou[/b]. Pravděpodobně měla přísné pokyny z kruhů, odkud je externě řízena Česká televize. Tipuji z kruhů blízkých [b]TOP 09[/b], části pražské kavárny a havloidních sektářů.
Předpokládám, že moderátorka [b]Barbora Kroužková[/b] vzala tento pokyn do důsledku a má na ty zvratky, kterými zasvinila obrazovku, žaludek. Také mám naději, že někteří její kolegové moderátoři ze sebe dělat pitomce odmítli, a tak se oprášilo rčení - "Kam čert nemůže....".


Stránky

Subscribe to RSS - Blog uživatele hanick